alik
11 مرداد 1401 - 13:03

تداوم آبرسانی در شرایط اضطراری به مناطق سیل‌زده چهارمحال و بختیاری

مدیرعامل شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری از تداوم آب‌رسانی به مردم سیل‌زده استان در شرایط اضطراری خبر داد.

احمدرضا محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد از تداوم آب‌رسانی به مردم سیل‌زده چهارمحال و بختیاری در شرایط اضطراری خبر داد و گفت: در جهت دسترسی مردم سیل‌زده استان به آب آشامیدنی سالم و بهداشتی شرکت آب و فاضلاب اقدام به توزیع آب بسته‌بندی با دستگاه تمام اتوماتیک خود نموده است.

مدیرعامل شرکت آبفا چهارمحال و بختیاری ادامه داد: شهرها و روستاهایی که درگیر سیل شده‌اند در کمترین زمان ممکن با سعی و تلاش شبانه‌روزی همکاران سیستم آب‌رسانی آن‌ها ترمیم شده و در مدار بهره‌برداری قرار گرفته است.

وی یادآور شد: علاوه بر اینکه با راه‌اندازی دستگاه بسته‌بندی آب شرکت آب و فاضلاب و ارسال آب بسته‌بندی به نقاط آسیب‌دیده تانکرهای آب‌رسانی سیار این شرکت نیز در حال خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده است.

محمدی افزود: شهرها و روستاهایی در شهرستان‌های بن، کوهرنگ، شهرکرد، سامان، اردل و لردگان درگیر سیل ناشی از مانسونی شده‌اند.

وی اضافه کرد: علاوه بر اینکه اکیپ‌های حوادث آب درگیر برقراری جریان آب پایدار در شبکه آب‌رسانی هستند اکیپ‌های حوادث فاضلاب این شرکت نیز در جهت تخلیه گل و لای از منازل مردم در قالب گروه‌های جهادی مشغول خدمت‌رسانی به مردم سیل‌زده در سطح استان هستند.

انتهای پیام/68024

منبع: فارس
شناسه خبر: 518291