alik
26 اسفند 1401 - 17:23

فرمانده سپاه استان مرکزی: منطق سپاه در گام دوم انقلاب قوی شدن در همه ابعاد است

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با بیان اینکه منطق سپاه در گام دوم انقلاب قوی شدن در همه ابعاد است، گفت: گام دوم انقلاب فصل افول سلطه‌گران در برابر انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، به نقل از روابط عمومی سپاه روح الله استان مرکزی، سردار محسن کریمی در آیین دوازدهمین جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه روح الله، اظهار داشت: توکل و توسل به خداوند متعال، عمل صالح، تفکر ولایی و جهادی و در کنار مردم‌ بودن رموز موفقیت سپاه و بسیج است و منطق سپاه در گام دوم انقلاب قوی شدن در همه ابعاد است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی افزود: سپاه با اتصال به قرآن و کلام ولایت‌فقیه و در کنار مردم به بزرگی انقلاب اسلامی عمل می‌کند و به فضل الهی گام دوم انقلاب فصل درخشش ملت ایران در همه ابعاد و گام بلند در راستای رشد و تعالی کشور و افول سلطه گران در برابر انقلاب اسلامی است. 

وی با تشریح برکات جشنواره مالک اشتر سپاه بیان کرد: جشنواره مالک اشتر که مزین به چهره درخشان و بزرگ اسلام و یاور بصیر و فداکار حضرت امیرالمومنین(ع) است، نماد تکریم از خادمین، مدیران و فرماندهان زحمتکش و پرتلاش سپاه و بسیج است که شبانه روزی در راستای خدمت به مردم و دفاع از ارزش‌های اسلامی تلاش می‌کنند.

کریمی افزود: الگو نمایی و تقویت فرهنگ شایسته سالاری مهمترین هدف جشنواره مالک اشتر سپاه است که در این جشنواره علاوه بر اینکه مدیران در رده‌های مختلف شناسایی و معرفی می شوند از آنها نیز تکریم خواهد شد و این گامی بلند در راستای ایجاد انگیزه در بین سایر رده‌ها است.

وی ادامه داد: بهره‌گیری از فرصت‌ها برای به میدان آوردن ابتکارات و خلاقیت‌ها و تقویت ظرفیت‌ها در راستای اجرای هر چه بهتر ماموریت‌ها از برکات جشنواره مالک اشتر سپاه است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی با تقدیر از زحمات تمامی پاسداران و بسیجیان گفت: بنده به سهم خود با قدردانی از دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره مالک اشتر از تمامی رده‌های سپاه و بسیج و به ویژه بسیجیان شجاع و دلاور استان که در طول سال به طور موثر و همه جانبه در پیشروندگی و پیشرانی انقلاب اسلامی گام برمی‌دارند، کمال تشکر و قدردانی را می‌کنم.

وی خاطرنشان کرد: همه زحمات و اقدامات در بسیج که توسط بسیجیان مخلص انجام می‌شود بسیار ارزشمند و قابل تکریم و تجلیل است و خوشبختانه بسیجیان در همه صحنه‌ها حضور موثر دارند و بنده از زحمات آنها آگاه هستم.

الگوسازی و تربیت الگو مهمترین رویکردهای جشنواره مالک اشتر سپاه است

حجت‌الاسلام ماشاالله عبدی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی در آیین دوازدهمین جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه روح الله، اظهار داشت: جشنواره مالک اشتر یکی از فرصت‌های خوب در نهاد مقدس سپاه برای شناسایی مدیران موفق در سپاه و بسیج است و همان گونه که مالک اشتر با ویژگی‌های فردی و اجتماعی همواره سرمشق و الگو و موجب ترس دشمنان بود، عزیزان برگزیده در این جشنواره الگوهای موفق هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی الگوسازی و تربیت الگو را از مهمترین رویکردهای جشنواره مالک اشتر سپاه خواند و گفت: این جشنواره میدان خوبی برای رشد و ارتقای سایر واحدها و رده‌های بسیج و سپاه را فراهم می سازد.

وی افزود: جشنواره مالک اشتر ظرفیتی مناسب برای رسیدن به نقطه مطلوب است و رسیدن به این وضعیت ملاک قرآنی دارد و لذا این جشنواره مالک اشتر بودن و مالک اشتر ماندن را به مدیران می‌آموزد و خوشبختانه جشنواره مالک اشتر در راستای رشد و شکوفایی فردی و جمعی در نهاد مقدس سپاه و بسیج برکات فراوانی داشته و زمینه های تحول را ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: ولایتمداری، دشمن‌شناسی، استوارانه حرکت کردن در مسیر حق، مبتکر و خلاق ، بصیرت و بهره‌گیری از فرصت‌ها مهمترین ویژگی های مالک اشتر است و به فضل الهی این جشنواره زمینه ای برای آماده‌سازی بسیجیان و پاسداران در راستای برقراری و مقدمه‌سازی ظهور را فراهم می‌سازد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه امیدآفرینی مهمترین رویکرد فعالیت‌های سپاه و بسیج در گام دوم انقلاب است،گفت: باید با جهاد علمی و جهادهای مختلف زمینه های پیشرفت کشور و قوی شدن در همه ابعاد فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: دوازدهمین دوره از جشنواره سراسری مالک اشتر سپاه حضرت روح الله استان مرکزی با شعار هوشمندی، اثربخشی و کارآمدی برای تحقق سپاه قوی و مقتدر برگزار شد و امروز به برگزیدگان لوح تجلیل اهدا شد.

انتهای پیام/711/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1097922