alik
22 بهمن 1401 - 14:40

دشمن بداند جان می‌دهیم اما از انقلاب دست نمی‌کشیم

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: به دشمنان ایران می‌گوییم ۴۴ سال است از هر راهی وارد شدید و شکست خوردید چرا که همه ملت ایران پای انقلاب خود ایستاده‌اند و ما تکه تکه شدن بدن‌هایمان را می‌پذیریم اما از راه انقلاب، امام و رهبری جدا نخواهیم شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، حجت‌الاسلام علی شیرازی امروز در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن در شهرکرد با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن‌ماه عید آزادی و استقلال ملت ایران است، گفت: ۴۴ سال قبل ملت ایران به رهبری امام خمینی پرچم ظلم و ستم را پایین کشیدند و حکومت ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی را ساقط کردند. 

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع ادامه داد: مردم به رهبری امام پرچم دین اسلام ناب محمدی را برافراشتند.

حکومت طاغوت در حقیقت نوکری استکبار بود

وی افزود: حکومت طاغوت در حقیقت نوکری استکبار بود چرا که ۵۰ هزار مستشار برای چپاول ثروت ایران به این کشور آمده بودند.

شیرازی اضافه کرد: کار این مستشاران تحکیم جایگاه نیروهای شاهنشاهی و آموزش نیروهای ساواک بود.

وی عنوان کرد: هدف امام از سرنگونی حکومت شاهنشاهی استمرار حکومت انبیا و اولیای دین بود و ریشه مبارزات ملت ایران دینی و اسلامی بود.

پرچم جمهوری اسلامی ایران امروز جهانی شده است

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع گفت: امروز بعد از ۴۴ سال پرچم امام و شهدا در کشور برافراشته و این پرچم امروز جهانی شده است.

وی با بیان اینکه امروز ایران قدرت نامی منطقه‌ است و از این رو دشمنان دیگر از گزینه نظامی استفاده نمی‌کنند، اظهار داشت: دشمنان ما امروز به جنگ نرم روی آورده‌اند و با توطئه‌های مختلف سعی می‌کنند به نام جمهوری اسلامی ضربه بزنند.

همه ملت ایران پای انقلاب خود ایستاده‌اند

شیرازی گفت: به دشمنان ایران می‌گوییم ۴۴ سال است از هر راهی وارد شدید و شکست خوردید چرا که همه ملت ایران پای انقلاب خود ایستاده‌اند و ما تکه تکه شدن بدن‌هایمان را می‌پذیریم اما از راه انقلاب، امام و رهبری جدا نخواهیم شد.

وی افزود: مشکلاتی در کشور داریم که با یاری خداوند و همت مسئولان حل خواهد شد و دشمن شکست می‌خورد و پرچم انقلاب به دست امام زمان(عج) خواهد رسید.

پایان پیام/۶۸۰۲۴

منبع: فارس
شناسه خبر: 1033321